Çarşamba, Aralık 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ana SayfaOtomatik SulamaSulama Kontrol Üniteleri Akıllanıyor :)

Sulama Kontrol Üniteleri Akıllanıyor :)

Dünya ‘da ve ülkemizde hızla artan akıllı telefon furyasını bilmeyenimiz yok. Ancak akıllanan cihazlar şüphesiz yalnızca telefonlar değil. Kendi konumuz olan sulamaya bakarsak. En çok otomatik sulamada (çim sulama-peyzaj sulama) kullanılan kontrol üniteleri de akıllandı. Gerçi daha Türkiye ‘de aktif satışı olan bir ürüne rastlamasak da yakında Türkiye ‘ye geleceği kesin gibi gözüken Rainbird ESP-TM2 kontrol ünitesini size kısaca anlatmak istiyorum.

Rainbird ESP-TM2 basit-esnek-güvenilir sloganlarıyla karşımıza çıkıyor. Bu cihaz 4-6-8-12 istasyonlu olarak üretilmekte ve üzerinde 3 faklı program bulunduran cihaz aynı zamanda her program içinde dört farklı başlama zamanı sağlayabiliyor. Böylece her sulama yapılacak alan için oldukça esnek programlama imkanı veriyor. Rainbird ESP-TM2 belkide piyasadaki en kolay ayarlanabilir cihazlardan birisi olacak gibi duruyor.

Rainbird ESP-TM2 kontrol ünitesini ise asıl farklı yapan LNK WiFi modülüRainbird ESP-TM2 kontrol ünitesine LNK WiFi modülü takıldığı zaman cihaza akıllı telefonlarımızdan bağlanabilir bir hale geliyoruz. Yani Rainbird ESP-TM2 kontrol ünitesi LNK WiFi modülü ile akıllı bir kontrol ünitesine dönüşmüş oluyor. Şimdilik size bir video ve bazı resimler ekleyeceğim. Cihaz Türkiye ‘ye ulaştığı zamansa bir tanıtım videosu yayınlamayı düşünüyorum.

Ürünle alakalı daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz http://www.rainbird.com/landscape/products/controllers/ESP-TM2.htm adresini ziyaret edebilirsiniz…

Rainbird_ESP-TM2

https://youtu.be/UnPL5ZRRgGA

 

 

Benzer Makaleler

Popüler Yazılar